Obory

Ze života školy aneb představujeme naše obory


Informační leták školy – studijní nabídka pro školní rok 2020/21

Přírodovědné obory Technické oboryEkonomické oboryUčební obory


Ať si vybereš jakýkoliv z oborů na naší škole, o uplatnění se bát nemusíš. Z maturitních oborů můžeš pokračovat na vysokou školu, po závěrečné zkoušce učebních oborů si můžeš dodělat maturitu nebo jít rovnou do praxe.

MATURITNÍ OBORY

Analýza potravin Ekologie a životní prostředí Veterinářství
S tímto maturitním oborem si otevřeš spoustu kariérních možností. Ať se chceš stát laborantem, státním úředníkem nebo pokračovat na vysokou školu. Pokud chceš raději trávit čas v přírodě než v kancelářích a halách, přírodovědné obory jsou ideální volbou, třeba jako Ekolog v národním parku. Pokud tě zajímají zvířata a příroda, chceš vědět, jak se o ně postarat a jak je chovat, pojď studovat Veterinářství.
   
Ekonomika a podnikání Informační technologie Strojírenství
Nejen, že si s tímhle oborem uděláš maturitu, ale získáš i skvělé základy pro tvé podnikání a základ pro další studium, třeba na ekonomických fakultách VŠ. Pokud máš blízko k počítačům a technice, může být studium IT tím nejlepším oborem, který můžeš studovat. Naučíš se programovat, navrhovat i sestavovat. V tomhle oboru se o uplatnění rozhodně bát nemusíš a hned po studiu se o tebe firmy poperou. Nebo budeš raději pokračovat ve studiu na vysoké škole?
     

UČEBNÍ OBORY

Elektromechanik Nástrojař Zámečník
V tomhle oboru se o uplatnění rozhodně bát nemusíš a hned po studiu se o tebe firmy poperou. Nebo budeš raději pokračovat ve studiu? Uděláš si svářečský kurz, získáš další certifikace a potřebnou praxi přímo u firem. A pokud nebudeš chtít pracovat pro firmu, můžeš se stát živnostníkem! Chceš mít perspektivní zaměstnání s jistým uplatněním v praxi?
Nebo budeš raději pokračovat ve studiu?
   

NÁSTAVBOVÉ OBORY

Podnikání Provozní technika
Nejen, že si s tímhle oborem doděláš maturitu, ale získáš i skvělé základy pro tvé podnikání a pro další studium, třeba na ekonomických fakultách VŠ. Nejen, že si s tímhle oborem doděláš maturitu, ale získáš i skvělé uplatnění v oboru strojírenství a v jeho příbuzných pozicích.
   

Dokumenty ke stažení:

Informační leták školy – studijní nabídka pro školní rok 2020/2021: Leták 2020.

Předtištěná přihláška ke studiu: xlsx, pdf – na přihlášce vždy vyplňte e-mail a telefon.